elastic blog

Categories


elastic blog

Jak zdobyć nagrodę za NAJLEPIEJ ZAPROJEKTOWANY INTRANET

Marta RogalewskaMarta Rogalewska

Był to niewątpliwie przełomowy rok dla Elastic Cloud Solutions. Zwiększyliśmy liczbę naszych użytkowników do 200 000. Zbudowaliśmy świetne relacje z wieloma nowymi klientami. Nasze rozwiązania zostały wdrożone w bankach, organizacjach sektora publicznego i dużych korporacjach. Nie było miesiąca bez zdobycia znaczącej nagrody. Zostaliśmy ogłoszeni Polskim Startupem Roku. Przede wszystkim jednak otrzymaliśmy świętego Graala w naszej branży: tytuł “Best Intranet Design” od Nielsen Norman Group.

PKP Energetyka jest jedną z największych firm energetycznych w Polsce. Poszukiwała idealnego narzędzia do poprawy komunikacji wewnętrznej. Zdecydowała się na Elastic Workplace, bo to platforma zaprojektowana z wielkim naciskiem na doświadczenia użytkownika końcowego. Jest wszechstronna, a jednocześnie bardzo prosta w obsłudze. Minimalistyczna i piękna. Płynnie działa na każdym urządzeniu. Integruje się z narzędziami zewnętrznymi dając pracownikom jedno, przyjazne środowisko, w którym znajdą wszystko, czego potrzebują.

W Elastic Cloud Solutions wierzymy, że to jest właśnie klucz do prawdziwej cyfrowej transformacji: wybór produktów, które są nie tylko przydatne, ale także przyjemne w odbiorze, dobrze zaprojektowane, estetyczne i łatwe we wdrożeniu. Jeśli pracownicy chcą i po prostu lubią na codzień z nich korzystać – cyfrowa zmiana w organizacji nastąpi szybciej i z dużo mniejszą liczbą przeszkód. W takich przypadkach dobre oprogramowanie staje się prawdziwym narzędziem do osiągania celów biznesowych.

Nasze podejście oraz wspomniane wyżej cechy Elastic Workplace zostały zauważone przez światowego lidera w badaniach nad użytecznością – Nielsen Norman Group. Platforma wdrożona w PKP Energetyka została ogłoszony 1 z 10 najlepszych intranetów na świecie i ujęta w rocznym raporcie NNG jako jeden z wzorcowych przykładów projektowania. Bycie częścią tego raportu – słynnego na całym świecie dokumentu, czytanego przez poszukujących wysokiej jakości rozwiązań managerów – było ważnym czynnikiem, który pozwolił nam uzyskać dynamikę, którą mamy dzisiaj. Z niecierpliwością wyczekujemy Nowego Roku i wszystkich nowych, ekscytujących przełomów, które przyniesie.

PRZECZYTAJ CAŁE CASE STUDY PKP ENERGETYKA

WIĘCEJ O NAGRODZIE

Nielsen Norman Group Award

_____

O Elastic Cloud Solutions

Elastic Cloud Solutions dostarcza zestaw gotowych rozwiązań z obszaru Digital Workplace, które usprawniają komunikację, zarządzanie wiedzą i produktywność w firmach, dzięki zastosowaniu technologii mobilnych, IoT oraz sztucznej inteligencji. Z aplikacji Elastic Cloud Solutions korzysta już 200 000 użytkowników na całym świecie.

Zespół Elastic Cloud Solutions przez ostatnich kilka lat pracował dla największych organizacji w Polsce i na świecie, pomagając im przy tworzeniu rozbudowanych rozwiązań z obszaru komunikacji wewnętrznej. Pozwoliło to firmie odkryć najważniejsze problemy z jakimi borykają się duże organizacje, oraz  zdobyć doświadczenie niezbędne do realizacji wizji nowoczesnego cyfrowego miejsca pracy.

Więcej informacji udziela Marta Rogalewska (+48) 601 321 443, marta.rogalewska@elastic365.com