elastic blog

Categories


Elastic Cloud Solutions wyróżniona w konkursie “Polska Firma – Międzynarodowy Czempion 2018”

PwC przyznało nagrody firmom o globalnym potencjale.

Marta RogalewskaMarta Rogalewska

Elastic Cloud Solutions została doceniona za konkurencyjność na zagranicznych rynkach i wkład w budowę marki Polski na arenie międzynarodowej.

Celem Konkursu “Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” jest uhonorowanie polskich przedsiębiorstw, które odnoszą znaczące sukcesy na rynkach zagranicznych, a tym samym przyczyniają się nie tylko do swojego rozwoju, ale są motorem wzrostu całej gospodarki.

Organizatorem merytorycznym konkursu jest PwC działający przy wsparciu medialnym Pulsu Biznesu. Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii objęły tegoroczną edycję swoim patronatem honorowym.

6 grudnia 2018, w trakcie uroczystej gali w Łazienkach Królewskich w Warszawie, działająca od 2016 roku firma Elastic Cloud Solution otrzymała wyróżnienie w kategorii “Debiutant na rynkach zagranicznych”. Z jej rozwiązania, cyfrowej platformy Elastic Workplace korzystają już użytkownicy w 40 krajach świata. Mający siedzibę w Białymstoku startup intensywnie promuje się za granicą i wspiera międzynarodowe wydarzenia branżowe. W tym roku otrzymał m.in. nagrodę Nielsen Norman Group za jedno z 10 najlepszych wdrożeń intranetu na świecie, a także tytuł Startupu Roku w konkursie Orły Innowacji.

_____

O Elastic Cloud Solutions

Elastic Cloud Solutions dostarcza zestaw gotowych rozwiązań z obszaru Digital Workplace, które usprawniają komunikację, zarządzanie wiedzą i produktywność w firmach, dzięki zastosowaniu technologii mobilnych, IoT oraz sztucznej inteligencji. Z aplikacji Elastic Cloud Solutions korzysta już 200 000 użytkowników na całym świecie.

Zespół Elastic Cloud Solutions przez ostatnich kilka lat pracował dla największych organizacji w Polsce i na świecie, pomagając im przy tworzeniu rozbudowanych rozwiązań z obszaru komunikacji wewnętrznej. Pozwoliło to firmie odkryć najważniejsze problemy z jakimi borykają się duże organizacje, oraz  zdobyć doświadczenie niezbędne do realizacji wizji nowoczesnego cyfrowego miejsca pracy.

Więcej informacji udziela Marta Rogalewska (+48) 601 321 443, marta.rogalewska@elastic365.com