elastic blog

Categories


Marcin Iwanowski jako Head of Engineering w Elastic Cloud Solutions

Marta RogalewskaMarta Rogalewska

Elastic Cloud Solutions rozwija swój zespół seniorski. Stanowisko Head of Engineering objął od stycznia Marcin Iwanowski – wysokiej klasy specjalista z ogromnym doświadczeniem w zaawansowanych technologiach Microsoftu, z wielokrotnym tytułem MVP.

English version available
Marcin Iwański jako Head of Engineer w Elastic Cloud Solutions

Marcin Iwanowski kierował wcześniej zespołem odpowiedzialnym za realizację dużych międzynarodowych projektów na platformie SharePoint dla firmy farmaceutycznej F. Hoffmann-La Roche. Pełnił też funkcję Head of Software Development w DevCore .NET. Jest aktywnym trenerem współpracującym z największymi ośrodkami edukacyjnymi w Polsce. Wykłada na Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki. Sześciokrotnie otrzymał tytuł Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Windows Platform Development. Jest prelegentem wielu wydarzeń ogólnopolskich oraz spotkań społeczności .NET. Zdobył wielkie uznanie lokalnej społeczności IT jako lider “Białostockiej Grupy .NET” a wcześniej największej w Polsce akademickiej grupy “Grupa .NET Politechniki Białostockiej”.

Tworzyć produkty przyszłości

Rozwiązania Elastic Cloud Solutions wyznaczają trendy w oprogramowaniu skierowanym do dużych organizacji. Wkład umiejętności takich specjalistów jak Marcin Iwanowski jest nieoceniony.

"To nie tylko świetny programista, którego umiejętności niewątpliwie pozytywnie wpłyną na jakość naszych produktów. Marcin ma bardzo dobry kontakt z zespołem. Jako doświadczony team leader dba o dobrą atmosferę, komfort i wydajność pracy. Cieszymy się, że zdecydował się do nas dołączyć."
— mówi Łukasz Skłodowski, CEO Elastic Cloud Solutions.

Firma kładzie wielki nacisk na potencjał swojego dynamicznie rosnącego zespołu i stawia na bardzo doświadczonych specjalistów. To na wiedzy, wieloletniej praktyce i szeroko pojętym know-how budowana jest przewaga konkurencyjna i innowacyjność wdrażanych przez Elastic Cloud Solutions produktów.

Możliwość uczestniczenia w tym twórczym procesie, szansa rozwoju w kierunku aplikacji chmurowych i wymiany wiedzy z zespołem Elastic Cloud Solutions są atrakcyjnymi czynnikami przyciągającymi kolejnych specjalistów. Zapotrzebowanie szybko rosnącego startupu jest jednak bardzo duże i wciąż otwarta jest rekrutacja, szczególnie na stanowiska seniorskie.

#ElasticTeam do zadań specjalnych

Już kilka miesięcy temu twórcy Elastic Cloud Solutions zapowiedzieli, że zespół będzie rozwijał się intensywnie i pojawią się w nim pracownicy z dość szerokiego zakresu specjalizacji. Tak się też stało, w 2018 roku do teamu wdrożeniowego dołączyło 12 nowych programistów, Dorota Roszkowska stanęła na czele działu Innowacji, Paweł Tadejko objął stanowisko Head of Research and Development, a prowadzeniem projektów marketingowych zajęła się Marta Rogalewska.​ 2019 rok firma rozpoczęła dalszymi zmianami. Jednak zapowiada, że dużo ważniejsze niż ilość pracowników, będzie stwarzanie tym już zatrudnionym coraz to nowych szans wymiany doświadczeń, rozwoju i aktywnego wpływu na tworzone produkty.

 

_____

O Elastic Cloud Solutions

Elastic Cloud Solutions dostarcza zestaw gotowych rozwiązań z obszaru Digital Workplace, które usprawniają komunikację, zarządzanie wiedzą i produktywność w firmach, dzięki zastosowaniu technologii mobilnych, IoT oraz sztucznej inteligencji. Z aplikacji Elastic Cloud Solutions korzysta już 200 000 użytkowników na całym świecie.

Zespół Elastic Cloud Solutions przez ostatnich kilka lat pracował dla największych organizacji w Polsce i na świecie, pomagając im przy tworzeniu rozbudowanych rozwiązań z obszaru komunikacji wewnętrznej. Pozwoliło to firmie odkryć najważniejsze problemy z jakimi borykają się duże organizacje, oraz  zdobyć doświadczenie niezbędne do realizacji wizji nowoczesnego cyfrowego miejsca pracy.

Więcej informacji udziela Marta Rogalewska (+48) 601 321 443, marta.rogalewska@elastic365.com