elastic blog

Categories


Marta Rogalewska na czele marketingu Elastic Cloud Solutions

Grzegorz CiwoniukGrzegorz Ciwoniuk

Kolejni doświadczeni specjaliści dołączają do zespołu Elastic Cloud Solutions zachęceni dynamicznym rozwojem i licznymi sukcesami polskiego start-upu. Marta Rogalewska objęła właśnie stanowisko Head of Marketing.

Rekrutacja z naciskiem na doświadczenie

Marta Rogalewska ma ponad 12-letnie doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych, zarządzaniu projektami i analizie biznesowej. Jest współzałożycielką dwóch agencji kreatywno-technologicznych. Specjalizuje się w opracowywaniu i realizacji kampanii reklamowych w nowych mediach na potrzeby firm o różnorodnym profilu: od sektora finansowego, poprzez brandy lifestylowe po FMCG.

Pracowała przy projektach dla takich marek jak Citi Handlowy, Hasbro Poland, Wedel, Red Bull, Credit Agricole, Jim Beam, czy EY. Wykłada na Politechnice Białostockiej (na kierunku Marketing Internetowy). Jest też współautorką programu szkoleniowego Gold&Finch, event managerką i doradcą w kwestii prawnych aspektów działań marketingowych w internecie.

"Marta Rogalewska będzie odpowiedzialna m.in. za budowę wizerunku naszego produktu na rynkach zagranicznych. Jesteśmy już obecni w 40 krajach i zależało nam, by naszą strategię marketingową poprowadził specjalista z doświadczeniem w projektach globalnych i korporacyjnych"
— mówi Grzegorz Ciwoniuk, CTO Elastic Cloud Solutions.

Mają apetyt na więcej

Zaledwie kilka dni temu Elastic Cloud Solutions ogłosił pozyskanie nowego specjalisty od prac badawczo-rozwojowych. Zespół nie przestaje rosnąć – otwiera nowe biura i wciąż poszukuje specjalistów na stanowiska menedżerskie i techniczne.

"Potwierdziliśmy już duży potencjał rynku, który przyjmuje nasze rozwiązania z entuzjazmem. Przed nami wiele nowych wyzwań. Jesteśmy otwarci na nowe talenty, które do nas dołączą, by wspólnie budować narzędzia platformy Elastic Workplace. To twórcza i dająca wielką satysfakcję praca z olbrzymimi perspektywami "
— zachęca Łukasz Skłodowski, CEO Elastic Cloud Solutions

_____

O Elastic Cloud Solutions

Elastic Cloud Solutions dostarcza zestaw gotowych rozwiązań z obszaru Digital Workplace, które usprawniają komunikację, zarządzanie wiedzą i produktywność w firmach, dzięki zastosowaniu technologii mobilnych, IoT oraz sztucznej inteligencji. Z aplikacji Elastic Cloud Solutions korzysta już ponad 150 000 użytkowników na całym świecie.

Zespół Elastic Cloud Solutions przez ostatnich kilka lat pracował dla największych organizacji w Polsce i na świecie, pomagając im przy tworzeniu rozbudowanych rozwiązań z obszaru komunikacji wewnętrznej. Pozwoliło to firmie odkryć najważniejsze problemy z jakimi borykają się duże organizacje, oraz  zdobyć doświadczenie niezbędne do realizacji wizji nowoczesnego cyfrowego miejsca pracy.

Więcej informacji udziela Grzegorz Ciwoniuk (+48) 730 730 933, grzegorz.ciwoniuk@elastic365.com

Over 5 years of experience in software development in Microsoft technologies, UX and project management. Responsible for designing, implementing and maintaining intranet environments for the biggest companies in Poland.