elastic blog

Categories


Elastic Cloud Solutions w Startberry (nota prasowa)

Łukasz SkłodowskiŁukasz Skłodowski

WARSZAWA – 25 października 2017 – Białostocka firma Elastic Cloud Solutions Sp. z o.o., wraz z 9 innymi startupami, została zaproszona do prestiżowej inicjatywy powstałej w wyniku partnerstwa firm Microsoft, EY i Senfino. Startberry, bo tak nazywa się ów projekt, ma na celu wspieracie młodych spółek do wejścia na rynek.

29 marca 2017 r. w Ministerstwie Rozwoju panowała atmosfera wypełniona entuzjazmem oraz kreatywnością. Przedstawiciele start-upów z całej Polski mieli okazję spotkać się z Wicepremierem, Ministrem Rozwoju i Finansów Mateuszem Morawieckim, oraz przedstawicielami firm Microsoft, EY i Senfino. Emocje sięgnęły zenitu, gdy przedstawiciele wymienionych trzech firm ogłosili rozpoczęcie projektu istotnego dla rozwoju polskiej gospodarki cyfrowej.

Startberry to oferta wsparcia technologicznego oraz biznesowego, mająca stanowić centrum wymiany wiedzy oraz miejsce spotkań społeczności startupów, developerów i przedsiębiorców. Jej odbiorcami są młode startupy, przed którymi zostaje otwarta przestrzeń do pracy, a także dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań chmurowych Microsoft, wiedzy technicznej, usług konsultingowych oferowanych przez EY oraz mentoringu i wsparcia Senfino.

25 października 10 startupów z całej Polski wstąpiło do Startberry. Wśród nich białostocka Elastic Cloud Solutions, firma oferująca rozwiązanie Elastic Workplace. Pod tą nazwą kryje się zestaw gotowych narzędzi: innowacyjna platforma intranetowa, narzędzie do budowania formularzy, chatbotów i procesów oraz inteligentny asystent pracownika w postaci bota.

Firmy takie jak PKP Energetyka czy niemiecki DVAG chwalą Elastic Workplace, wskazując na szeroki zakres funkcjonalności przydatnych w codziennej pracy oraz zachwycają się niespotykaną w tego typu rozwiązaniach łatwością obsługi. Dzięki Elastic Intranet wszyscy pracownicy mogą współpracować i komunikować się efektywniej, bez względu na czas i miejsce, nawet jeśli na co dzień nie pracują z komputerem, a także, dzięki sztucznej inteligencji, pozyskiwać wiedzę i niezbędne informacje.

"Nasze wdrożenie dla PKP Energetyka zostało wybrane jednym z 10 najlepszych wdrożeń intranetowych na świecie. Znaleźliśmy się też w TOP 5 najlepszych rozwiązań intranetowych w Europie. Tu zaznaczę, że istniejemy dopiero od kilkunastu miesięcy. – mówi Łukasz Skłodowski, CEO Elastic Cloud Solutions. – Mamy mnóstwo pomysłów i wielką chęć zrealizowania ich wszystkich. Myślę, że dzięki Startberry staniemy się jeszcze bardziej atrakcyjni dla rodzimego i zagranicznych rynków."
— Łukasz Skłodowski - CEO, Elastic Cloud Solutions

O Elastic Cloud Solutions

Elastic Cloud Solutions dostarcza zestaw gotowych rozwiązań, które usprawniają komunikację, zarządzanie wiedzą i produktywność w firmach, dzięki zastosowaniu technologii mobilnych, IoT oraz sztucznej inteligencji.

Zespół Elastic Cloud Solutions przez ostatnich kilka lat pracował dla największych organizacji w Polsce i na świecie, pomagając im przy tworzeniu rozbudowanych rozwiązań intranetowych na platformie SharePoint i w chmurze Office 365. Pozwoliło to firmie odkryć najważniejsze problemy z jakimi borykają się duże organizacje, oraz  zdobyć doświadczenie niezbędne do realizacji wizji nowoczesnego cyfrowego miejsca pracy.

Więcej informacji o firmie i jej produkcie Elastic Workplace udziela Łukasz Skłodowski (+48) 505 672 888, lukasz.sklodowski@elastic365.com

Social media:

SharePoint Architect, Analyst, Developer, Team Leader with over 10 years of professional experience in various positions connected with providing services of IT consulting as well as essential knowledge of supervising IT projects and skills in Microsoft technology confirmed by proper certicates.

Comments 0
There are currently no comments.