elastic blog

Categories


elastic blog

Podsumowanie European SharePoint, Office 365 & Azure Conference [video]

Elastic Cloud Solutions srebrnym sponsorem znanej w całej Europie konferencji.

Marta RogalewskaMarta Rogalewska

ESPC jest jedyną konferencją dotyczącą SharePointa, Office 365 i Azure o zasięgu ogólnoeuropejskim. Tegoroczna edycja odbyła się 26-29 listopada w Kopenhadze. Wśród partnerów z całego świata znalazło kilka polskich firm, które mocno zaakcentowały swoją obecność i ważną rolę jaką odgrywają w tej społeczności. ESPC wsparł m.in. krakowski Webcon, Piwik Pro z Wrocławia i polski Startup Roku: Elastic Cloud Solutions.

Konferencja była doskonałą okazją do bezpośredniego zaprezentowania potencjalnym klientom nagradzanych, polskich rozwiązań.

"ESPC to dużo więcej niż coroczny event. Jest wielką, bardzo dynamiczną społecznością, którą z dumą wspieramy. Zrzesza pracowników i osoby decyzyjne z dużych firm, dostawców rozwiązań oraz programistów. Dostarcza wiedzę, tworzy okazje do networkingu i wspiera biznes w całej Europie."
— mówi Łukasz Skłodowski, CEO Elastic Cloud Solutions.

Elastic Workplace, innowacyjna platforma cyfrowa wspierająca komunikację wewnętrzną, procesy w firmach i codzienne czynności biurowe, odważnie wkracza na nowe rynki. Zdobyła już 200 000 użytkowników w ponad 40 krajach na 6 kontynentach. Wspieranie najważniejszych wydarzeń branżowych jest częścią międzynarodowej strategii ekspansji jej twórców.

Nagroda Nielsen Norman Group za najlepszy intranetESPC18 - influencers' meetingsESPC18 Welcome

Szczególnie inspirująca była dla zespołu Elastic Cloud Solutions szansa spotkania setek firm zainteresowanych cyfrowymi platformami usprawniającymi codzienną pracę.

"To dla nas olbrzymie źródło wiedzy o potrzebach klientów, ich oczekiwaniach, ograniczeniach i planach. Wnioski z tych rozmów są bardzo ważne dla przyszłego rozwoju naszych produktów. Tworzymy oprogramowanie, którego zadaniem jest ułatwianie użytkownikom pracy każdego dnia – trudno sobie to wyobrazić bez bliższego, osobistego poznania ich."
— dodaje Grzegorz Ciwoniuk, CTO Elastic Clouds Solutions.

Chociaż niewątpliwie największą korzyścią konferencji był biznesowy networking, spotkania z Elastic Cloud Solutions miały jedną dodatkową atrakcję. Podążając za popularną koncepcją “intranetu w pudełku”, zespół ECS rozdawał pudełka zawierające wart 3000$ dostęp do w pełni funkcjonalnej i gotowej do pracy intranetowej platformy SaaS. Ich celem było pokazanie, że wdrożenie nowego narzędzia może być tak proste i przyjemne jak wręczenie pudełka z prezentem. 🙂

Elastic Workplace Intranet in a box

_____

O Elastic Cloud Solutions

Elastic Cloud Solutions dostarcza zestaw gotowych rozwiązań z obszaru Digital Workplace, które usprawniają komunikację, zarządzanie wiedzą i produktywność w firmach, dzięki zastosowaniu technologii mobilnych, IoT oraz sztucznej inteligencji. Z aplikacji Elastic Cloud Solutions korzysta już 200 000 użytkowników na całym świecie.

Zespół Elastic Cloud Solutions przez ostatnich kilka lat pracował dla największych organizacji w Polsce i na świecie, pomagając im przy tworzeniu rozbudowanych rozwiązań z obszaru komunikacji wewnętrznej. Pozwoliło to firmie odkryć najważniejsze problemy z jakimi borykają się duże organizacje, oraz  zdobyć doświadczenie niezbędne do realizacji wizji nowoczesnego cyfrowego miejsca pracy.

Więcej informacji udziela Marta Rogalewska (+48) 601 321 443, marta.rogalewska@elastic365.com