elastic blog

Categories


elastic blog

Elastic Cloud Solutions laureatem rankingu Innowacji 2017 w kategorii rozwiązania cyfrowe!

Grzegorz CiwoniukGrzegorz Ciwoniuk

23.05.2018, podczas Gali Innowacji 2017, podsumowano wyniki XI edycji rankingu najbardziej innowacyjnych firm województwa podlaskiego. Gala odbyła się w Uniwersyteckim Centrum Kultury, na kampusie Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Ciołkowskiego.

Ranking Innowacje organizowany jest przez „Kurier Poranny” oraz Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Białymstoku. Promuje najbardziej innowacyjne firmy z województwa podlaskiego. Co roku, w gronie nominowanych firm znajdują się największe, najbardziej znane i mogące pochwalić się wieloma sukcesami, przedsiębiorstwa z naszego regionu. Nagroda przyznawana jest w kilku kategoriach (produkcja, usługi, rozwiązania cyfrowe, młodzi dynamiczni, wynalazca roku, innowacje społeczne, nagroda specjalna).

Nasza firma został laureatem kategorii rozwiązania cyfrowe. Cieszymy się, że nasze innowacyjne produkty są doceniane przez branżowych ekspertów. To już kolejne nasze wyróżnienie w rankingu Innowacji. W ubiegłym roku, zostaliśmy nagrodzeni w kategorii młodzi dynamiczni.

"Dzięki wam możemy się chwalić naszym regionem, bez kompleksów"
— powiedziała do laureatów prowadząca uroczystość Maryla Pawlak-Żalikowska

Szczegóły wydarzenia dostępne są w portalu Strefa Biznesu.

Over 5 years of experience in software development in Microsoft technologies, UX and project management. Responsible for designing, implementing and maintaining intranet environments for the biggest companies in Poland.