elastic blog

Categories


elastic blog

Elastic Cloud Solutions w finale CEE Released na GPW w Warszawie!

Grzegorz CiwoniukGrzegorz Ciwoniuk

21 czerwca, w Sali Notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, zostaliśmy zaproszeni do zaprezentowania prestiżowemu gronu inwestorów naszych rozwiązań. Było to możliwe dzięki zakwalifikowaniu się do grona laureatów programu CEE Released.

Była to gala finałowa kończąca etap konkursowy polskiej edycji programu CEE Released. W ramach konkursu wybrano 15 najlepszych spółek, które mogły wystąpić przed gronem potencjalnych inwestorów i partnerów. Dzięki zakwalifikowaniu do czołowej piętnastki weźmiemy też udział w programie rozwoju CEE Released, który pomoże zaplanować, sfinansować i wdrożyć strategię dalszego rozwoju na rynkach międzynarodowych.

CEE Released to międzynarodowy program dla szybko rozwijających się spółek, w którym partnerzy programu i aniołowie biznesu – przedsiębiorcy oraz top menedżerowie pomogą najlepszym firmom skalować swoją działalność w Polsce i na rynkach zagranicznych. Jest to pierwszy w historii program transgraniczny w 18 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, który zapewni firmom na wczesnym etapie rozwoju zwiększenie skali i możliwości wzrostu dzięki wsparciu uznanych aniołów biznesu i ekspertów rynkowych, a także poszerzeniu możliwości dostępu do kapitału.

Organizatorem polskiej edycji programu jest sieć aniołów biznesu CobinAngels, a patronat nad tym wydarzeniem objęła Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Inicjatorami CEE Released są European Business Angels Network (EBAN) oraz Cornerstone Communications.

Over 5 years of experience in software development in Microsoft technologies, UX and project management. Responsible for designing, implementing and maintaining intranet environments for the biggest companies in Poland.