elastic blog

Categories


elastic blog

Elastic Cloud Solutions w Startberry

Mamy to! Dziś Elastic Cloud Solutions zostało zaproszone, jako jeden z 10 startupów w Polsce, do Startberry – inicjatywy Microsoft, EY i Senfino, mającej na celu wspieracie młodych spółek do wejścia na rynek.

Łukasz SkłodowskiŁukasz Skłodowski

Mamy to! Dziś Elastic Cloud Solutions zostało zaproszone, jako jeden z 10 startupów w Polsce, do Startberry – inicjatywy Microsoft, EY i Senfino, mającej na celu wspieracie młodych spółek do wejścia na rynek.

Startberry to oferta wsparcia technologicznego oraz biznesowego, mająca stanowić centrum wymiany wiedzy oraz miejsce spotkań społeczności startupów, developerów i przedsiębiorców. Jej odbiorcami są młode startupy, przed którymi zostaje otwarta przestrzeń do pracy, a także dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań chmurowych Microsoft, wiedzy technicznej, usług konsultingowych oferowanych przez EY oraz mentoringu i wsparcia Senfino.

Do Startberry dostaliśmy się dzięki naszemu flagowemu rozwiązaniu Elastic Workplace. Przypominamy, że pod tą nazwą kryje się zestaw gotowych narzędzi: innowacyjna platforma intranetowa, narzędzie do budowania formularzy, chatbotów i procesów oraz inteligentny asystent pracownika w postaci BOTa.

Firmy takie jak PKP Energetyka czy niemiecki DVAG chwalą Elastic Workplace, wskazując na szeroki zakres funkcjonalności przydatnych w codziennej pracy oraz zachwycają się niespotykaną w tego typu rozwiązaniach łatwością obsługi. Dzięki Elastic Intranet wszyscy pracownicy mogą współpracować i komunikować się efektywniej, bez względu na czas i miejsce, nawet jeśli na co dzień nie pracują z komputerem, a także, dzięki sztucznej inteligencji, pozyskiwać wiedzę i niezbędne informacje.

"Nasze wdrożenie dla PKP Energetyka zostało wybrane jednym z 10 najlepszych wdrożeń intranetowych na świecie. Znaleźliśmy się też w TOP 5 najlepszych rozwiązań intranetowych w Europie. Tu zaznaczę, że  istniejemy dopiero kilkanaście miesięcy. – mówi Łukasz Skłodowski, CEO Elastic Cloud Solutions. – Mamy mnóstwo pomysłów i wielką chęć zrealizowania ich wszystkich. Myślę, że dzięki Startberry staniemy się jeszcze bardziej atrakcyjni dla rodzimego i zagranicznych rynków."
— Łukasz Skłodowski, CEO at Elastic Cloud Solutions

Jak wyglądało dzisiejsze spotkanie i podpisanie umów – o tym poinformujemy Państwa na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych. Zapraszamy do śledzenia.

Nota prasowa

SharePoint Architect, Analyst, Developer, Team Leader with over 10 years of professional experience in various positions connected with providing services of IT consulting as well as essential knowledge of supervising IT projects and skills in Microsoft technology confirmed by proper certicates.

Comments 0
There are currently no comments.