elastic blog

Categories


elastic blog

Intranet wdrożony przez Elastic Cloud Solutions jednym z 10 najlepszych na świecie!

Z dumą informujemy, że światowy lider w zakresie badań nad użytecznością produktów cyfrowych odznaczył nas prestiżową nagrodą Best Intranet Design 2018.

Grzegorz CiwoniukGrzegorz Ciwoniuk

Z dumą informujemy, że światowy lider w zakresie badań nad użytecznością produktów cyfrowych odznaczył nas prestiżową nagrodą Best Intranet Design 2018. Wśród pozostałych 9 laureatów znalazły się firmy z prestiżowej grupy Fortune 500, takie jak: eBay, American Medical Association, Delta Air Lines, czy też GSK.

Firma consultingowa Nielsen Norman Group jest globalnym liderem consultingu i badań w zakresie użyteczności produktów cyfrowych. Don Norman, współzałożycieli firmy, jest uznawany za jednego z ojców sukcesu firmy Apple. Dzięki niemu, kultowe produkty z jabłuszkiem są bardzo intuicyjne i proste w użyciu.

Nielsen Norman Design Award jest Świętym Gralem nagród w dziedzinie projektowania intranetowego, a jej otrzymanie ma podwójne znaczenie. Po pierwsze, firma wygrywająca ten prestiżowy konkurs może szczycić się posiadaniem jednego z najlepszych na świecie intranetów.  Po drugie, wygrywający wie, że posiadane przez niego rozwiązanie właśnie wyznacza przyszłość w komunikacji wewnętrznej. Bowiem, do raportu Nielsen Norman Group sięgają przedsiębiorstwa, szukając idealnych dla siebie rozwiązań, a w tym roku znajdą one wśród zwycięzców firmę PKP Energetyka S.A.

Nasz produkt, Elastic Intranet, wdrożony w PKP Energetyka S.A. został doceniony za wyjątkowy i zorientowany na użytkownika design, który napędza komunikację, efektywność i zaangażowanie pracowników, dzięki wyjątkowej użyteczności, funkcjonalności i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

"Wykorzystując nasze gotowe rozwiązanie Elastic Intranet, mogliśmy zrealizować to wdrożenie w bardzo krótkim czasie, skupiając się na nowoczesnej architekturze informacji i budowaniu zaangażowania pracowników"
— Grzegorz Ciwoniuk, CTO Elastic Cloud Solutions

Rozwiązanie wdrożone w PKP Energetyka S.A. wchodzi w skład platformy Elastic Workplace, czyli cyfrowego miejsca pracy na miarę XXI wieku. Poza łatwym w obsłudze portalem intranetowym w skład Elastic Workplace wchodzą również narzędzia do projektowania elektronicznych formularzy oraz całych procesów biznesowych, a także osobisty asystent pracownika w postaci bota, którego obecnie rozwijamy. Dzięki niej pracownicy mogą komunikować się i współpracować efektywniej, z dowolnego miejsca i urządzenia.

Dziękujemy PKP Energetyce za powierzone nam zaufanie i gratulujemy posiadania jednego z najlepszych intranetów na świecie!

"Przyznana nagroda zachęca nas do wytężonej pracy i doskonalenia naszego produktu. Chcemy by wychodził on jeszcze bardziej naprzeciw oczekiwaniom pracowników i wykorzystywał potencjał najnowszych technologii. Obecnie powiększamy nasz zespół by sprostać wymaganiom związanym z lawinowym wzrostem zainteresowania naszym rozwiązaniem. Bardzo nas cieszy to wyróżnienie, gdyż oznacza, że nasz produkt jest konkurencyjny i innowacyjny w skali światowej."
— Łukasz Skłodowski, CEO Elastic Cloud Solutions

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wyróżnienia jak i całym raportem:

Przeczytaj notę prasową

Over 5 years of experience in software development in Microsoft technologies, UX and project management. Responsible for designing, implementing and maintaining intranet environments for the biggest companies in Poland.