elastic blog

Categories


elastic blog

workai by Elastic Cloud Solutions zaprezentowany na Microsoft Innovation Summit

#ElasticOnTour

Marta RogalewskaMarta Rogalewska
[English version available]

#CyfrowaOdwaga – to hasło towarzyszyło programowi Digital Business Transformation, współtworzonemu przez Microsoft Polska, Digital Excellence Group oraz społeczności CIONET. Punktem kulminacyjnym programu było wydarzenie Microsoft Innovation Summit, którego byliśmy partnerem. 28 maja na warszawskim Grochowie spotkało się ponad 800 uczestników, żeby porozmawiać o cyfrowej transformacji. 

Obecność zespołu Elastic Cloud Solutions na Microsoft Innovation Summit była częścią rozpoczętej w maju kampanii, w ramach której przedpremierowo, w strefie Transformation Lab, prezentowaliśmy naszą nową generację produktów pod nazwą workai.

"To wyjątkowa konferencja skierowana głownie do biznesu skupionego na cyfrowej transformacji i innowacyjnym rozwoju. Jest dla nas wielką wartością nie tylko ze względu na szansę pozyskania nowych odbiorców naszych produktów. To świetna platforma do wymiany wiedzy i obserwacji bieżących trendów. #CyfrowaOdwaga oznacza dla nas działanie na nieodkrytych dotąd polach, tam gdzie wszystko jest nowością, a każde nowe doświadczenie jest cenną lekcją dla nas i dla wszystkich liderów cyfrowych zmian. Dlatego właśnie takie spotkania są niezastąpione. "
— - Łukasz Skłodowski, CEO Elastic Cloud Solutions

Łukasz Skłodowski Dorota Roszkowska presenting workai at Microsoft Innovation Summit 2019

Łukasz Skłodowski

Microsoft Innovation Summit 2019

fot: Microsoft Innovation Summit 2019

Microsoft Innovation Summit 2019

fot: Microsoft Innovation Summit 2019

Microsoft Innovation Summit 2019

fot: Microsoft Innovation Summit 2019

____

O Elastic Cloud Solutions

Elastic Cloud Solutions dostarcza zestaw gotowych rozwiązań z obszaru Digital Workplace, które usprawniają komunikację, zarządzanie wiedzą i produktywność w firmach, dzięki zastosowaniu technologii mobilnych, IoT oraz sztucznej inteligencji. Z aplikacji Elastic Cloud Solutions korzysta już 200 000 użytkowników na całym świecie.

Zespół Elastic Cloud Solutions przez ostatnich kilka lat pracował dla największych organizacji w Polsce i na świecie, pomagając im przy tworzeniu rozbudowanych rozwiązań z obszaru komunikacji wewnętrznej. Pozwoliło to firmie odkryć najważniejsze problemy z jakimi borykają się duże organizacje, oraz  zdobyć doświadczenie niezbędne do realizacji wizji nowoczesnego cyfrowego miejsca pracy.

Więcej informacji udziela Marta Rogalewska (+48) 601 321 443, marta.rogalewska@elastic365.com